درباره عرصه تعمیرات

تاریخچه عرصه تعمیرات

مجموعه استارتاپی عرصه تعمیرات در سال 1397 با گرد هم آمدن مهندسین مجرب و با تجربه فعالیت خود را آغاز نموده و با توجه به نیاز بازار خدمات گسترده ای را به همشهریان عزیز عرضه داشته ایم. مجموعه عرصه تعمیرات با جمع آوری و یکپارچه سازی دانش داخلی و تکنولوژی روز دنیا سهمی از رشد فناوری در کشور عزیزمان ایران ایفا نماید. نگاه این مجموعه به آینده تکنولوژی و همگامی با آن است، ما در تلاشیم خدمات و تعمیرات انواع دستگا های کاربردی را در سطح بسیار بالا و مطلوبی ارائه دهیم، چرا که معتقدیم مشتری ایرانی لایق بهترینهاست.

درباره عرصه تعمیرات

امروزه با فراگیر شدن وسایل الکترونیکی نظیر گوشی های هوشمند و لپ‌تاپ ها ، یکی از مسائلی که به امری اجتناب ناپذیر برای کاربران این وسایل تبدیل شده ، نگه داری و تعمیر آن هاست.
ناآشنایی با تعمیرکار متخصص ، تضمین حفظ اطلاعات شخصی کاربران و مشغله‌ی کاری از جمله مسائلی است که متقاضیان تعمیرات با آن روبه‌رو هستند.
عرصه‌ی تعمیرات با بهره گیری از تیم تخصصی تعمیرات و ایجاد بستری آنلاین ، این امکان را به متقاضیان تعمیرات میدهد که بتوانند درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کنند. دستگاه را درب منزل یا محل کار به نماینده‌ی عرصه‌ی تعمیرات تحویل داده و پس از اعمال تعمیرات ، در محل مورد نظر خود دریافت نمایند.

مزایای عرصه تعمیرات

استفاده از تعمیرکاران مجرب و حرفه ای در زمینه های مختلف

پشتیبانی ۲۴ ساعته به همراه مشاوره

ضمانت قطعات اصلی

امانتداری

استفاده از تجهیزات مدرن و به روز